MEIST

Mariis OÜ on loodud 2016a. ja olen firma asutaja/omanik. Soovin pakkuda rõivaid igas suuruses naistele. Alustasin müügitegevusega väikses poes, aga aastatega tekkis vajadus laieneda kaugemale, sest klientuur on laienenud üle Eesti. Olen tänulik, et kliendid hindavad kiiret postitamist, omanäolisi tooteid. Ma ei tegele hulgimüügiga, iga rõivas on ainult numeratsioonina või üksiktootena. 

Et ostmine veel mugavam oleks, maksan ise saatmiskulu.

Kui tootel on peal 2xl - 4xl, siis see ei vasta 42-44, see on tõesti suur suurus ja vastab 52-56. Kuna e-pood on ka mulle uus laienemine, siis ole sõbralik ja mõistev - ükski toode ei jää saatmata, postitan kaks korda nädalas. Riigipühade ajal ja nädalavahetustel pakke ei saada.

Kui Sul on soov kaupa tagastada, palun anna sellest meili (mariisbutiik@gmail.com) kaudu teada, et saaksin Sulle saata vajalikud andmed arveldusarve kohta, sest tagastuse korral tuleb Sul maksta ka esmane saatmiskulu, mille tasusin kauba saatmise eest. Kui saatmiskulu ja rikkumata kaup on minuni uuesti jõudnud, kannan Sinu arveldusarvele toote eest summa tagasi. 

Kui soovid lisamõõtusid, palun kirjuta eelpool nimetatud meilile või Mariis Butiik fb.

Kuna elu on ilus värviline, siis ole valmis väga meeleolukaks e-poe külastuseks.

MARGIT HELENURM

MARIIS BUTIIK